Twelve Technika Świetlna

PONAD 26 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma Twelve Technika Świetlna została założona w 1991 roku. Mając wieloletnie  doświadczenie w branży elektroenergetycznej, skoncentrowaliśmy naszą działalność na rozwiązywaniu problemów związanych z oświetleniem. Oferujemy bezpłatne projekty oświetleniowe oraz wyliczenia oszczędności osiąganych dzięki eksploatacji oferowanych przez nas opraw oświetleniowych. Projektanci i architekci znajdą u nas na stronie pliki potrzebne do projektowania oświetlenia – fotometryczne, jak i pliki 3D – niemal do każdej oprawy. Oferujemy zarówno same oprawy oświetleniowe, jak i niezbędny do nich osprzęt elektryczny i elektroniczny, włączając także źródła światła.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Od 1991 r. współpracujemy z firmami wykorzystującymi najnowsze, sprawdzone technologie.  Produkty tych firm są trwałe, niezawodne, emitują światło najwyższej jakości. Współpracujemy z Thorlux Lighting, TRT Lighting, Venture Lighting, i-Valo, które istnieją na rynku od wielu lat i specjalizują się w produkcji wysokiej klasy oświetlenia. Oferujemy produkty oparte na tradycyjnych źródłach światła: sodowych, metalohalogenkowych, jak i wyposażone w najnowsze źródła LED. Dostarczamy produkty najwyższej jakości i zapewniamy jednocześnie doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASI PARTNERZY

Fińska firma i-Valo projektuje i produkuje oświetlenie przemysłowe i komercyjne od 1971 r. Przemysłowe oprawy oświetleniowe firmy i-Valo konstruowane są ze szczególnym uwzględnieniem ich przydatności do montażu w miejscach bardzo ciepłych, wilgotnych i zapylonych. Montaż i konserwacja opraw nie sprawiają trudności, wymagany zakres prac konserwacyjnych jest minimalny.
Dzięki znakomitej sprawności, która w toku użytkowania pozostaje na niemal niezmiennym poziomie, oprawy przemysłowe firmy i-Valo zachowują jasność przez długi czas nawet w trudnych warunkach. Oznacza to, że liczbę opraw można ograniczyć do minimum, zyskując w ten sposób oszczędność energii oraz zmniejszając koszty montażu i eksploatacji.

Thorlux Lighting to brytyjski projektant i producent oświetlenia. Od blisko 80 lat Thorlux produkuje w rejonie Birmingham coraz nowocześniejsze oprawy oświetleniowe. Od ponad 20 lat firma koncentruje się na zaawansowanych technologicznie produktach, włączając w to opracowanie swojego pierwszego energooszczędnego elektronicznego systemu sterowania oświetleniem SMART. Dzięki ogromnym inwestycjom w ośrodki projektowe i badawcze w Worcestershire, Thorlux znajduje się obecnie w czołówce oświetleniowego sektora rynkowego. Oprawy Thorlux podlegają rygorystycznej kontroli jakości, co zostało potwierdzone w akredytacji BS EN ISO 9001:2008 (Systemy zarządzania jakością) dla naszej firmy. Co więcej, akredytacja BS EN ISO 14001:2004 (Systemy zarządzania środowiskowego) daje klientom gwarancję, że wytwarzane produkty są najbardziej przyjazne dla środowiska. Thorlux opracowuje i produkuje swoje oprawy wg najwyższych standardów, co zapewnia optymalną wydajność i niezawodność.

Thorlux jest w stanie wykorzystać najnowsze osiągnięcia w technologii LED w celu zaspokojenia zapotrzebowania klientów na energooszczędne rozwiązania. Znacząca wiedza techniczna firmy i jej zdolności inwestycyjne umożliwiają  zmaksymalizowanie możliwości, jakie niesie ze sobą technologia LED. Wspierani przez nowoczesne zaplecze projektanci i programiści zatrudniani w Thorlux pracowali w ostatnich latach nad oprawami LED, które spełniałyby oczekiwania klientów co do ich działania i estetyki. Thorlux poczynił ogromne inwestycje w technologię LED, włączając w to projektowanie płytek drukowanych, tworzenie oprogramowania, modelowanie termiczne i projektowanie soczewek optycznych. Aby poszerzyć gamę i parametry swoich opraw LED, firmaThorlux projektuje dedykowane oprawy LED od zera, w celu zoptymalizowania ich parametrów optycznych i termicznych, a jednocześnie modyfikuje konwencjonalne produkty tak, aby móc zaoferować je również  w wersji LED.

Amerykańska firma Venture Lighting jest światowym liderem w produkcji źródeł światła oraz osprzętu oświetleniowego. Swoją pozycję rynkową zdobyła projektując i produkując metalohalogenkowe źródła światła oraz cały osprzęt elektryczny do wysokoprężnego oświetlenia. Obecnie ofertę firmy wzbogaciła produkcja opraw oświetleniowych LED, osprzętu elektronicznego i źródeł światła LED.